Santrauka: Jei vyras pasiulo tik seksa ir bendravima...
Tema sukurta: 2012.04.13 11:32
1 2 Toliau Paskutinis
2012.04.13 11:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

kazkas
kazkas
Naujokas
Sveiki, noreciau jusu patarimo. Visa situacija stai tokia : Susipazinau su vienu vaikinu. Su kuriuo bendravimas buvo labai geras, susitikus mums buvo linksma, smagu, sypsenos is veidu niekada nedingdavo, pajutau jam kazkoki artuma po pirmo nekalto pakstelejimo (man patiko jo minkstos lupos), paskui seke dar pora susitikimu...per tuos pora susitikimu mes pasimylejom, man net svaigo galva nuo nuostabaus sekso, kazkas pradejo virpeti, jis suprato, kad as juo susizavejau ir nutrauke bendravima...Praejus pusei metu jis mane vel uzkalbino, pasiule susitikti,praleisti vakara ir aisku tik seksa, jokiu jausmu...As sutikau, nes norejau vel to nuostabaus bendravimo ir sekso...Nezinau ar gerai pasielgiau sutikus...
P.s. O is jo puses, bent jau kiek jis man pats sake, kad jam taip pat buvo labai gera, kad jis taip nesijaute net su savo buvusia, del kurios buvo pamtes galva ir buvo depresijoj....
Tai ar galiu as jam ka reiksti, del ko jis sugrizo pas mane, jei aplinkui ji nemazai moteru su kuriomis galetu uzsiimti tik seksu, jis juk zinojo, kad as buvau stipriai juo susizavejusi....juk siaip sau negriztama atgal...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.04.13 11:41 Nauja žinutė

KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Kaip suprantu, jis pats aiškiai įvardino, kad nori tik sekso su tavimi? Kodėl juo netikėti?
Cituoti
Atsakyti
2012.04.13 11:42 Nauja žinutė

Red
Red
Moderatorius
kazkas rašė:
Sveiki, noreciau jusu patarimo. Visa situacija stai tokia : Susipazinau su vienu vaikinu. Su kuriuo bendravimas buvo labai geras, susitikus mums buvo linksma, smagu, sypsenos is veidu niekada nedingdavo, pajutau jam kazkoki artuma po pirmo nekalto pakstelejimo (man patiko jo minkstos lupos), paskui seke dar pora susitikimu...per tuos pora susitikimu mes pasimylejom, man net svaigo galva nuo nuostabaus sekso, kazkas pradejo virpeti, jis suprato, kad as juo susizavejau ir nutrauke bendravima...Praejus pusei metu jis mane vel uzkalbino, pasiule susitikti,praleisti vakara ir aisku tik seksa, jokiu jausmu...As sutikau, nes norejau vel to nuostabaus bendravimo ir sekso...Nezinau ar gerai pasielgiau sutikus...
P.s. O is jo puses, bent jau kiek jis man pats sake, kad jam taip pat buvo labai gera, kad jis taip nesijaute net su savo buvusia, del kurios buvo pamtes galva ir buvo depresijoj....
Tai ar galiu as jam ka reiksti, del ko jis sugrizo pas mane, jei aplinkui ji nemazai moteru su kuriomis galetu uzsiimti tik seksu, jis juk zinojo, kad as buvau stipriai juo susizavejusi....juk siaip sau negriztama atgal...

Šiaip aišku negrįžtama atgal. Grįžtama dėl nuostabaus sekso ir dėl šiaip sekso, kai užpuola vyruką ūmus NPS, ypač, kai jis žino, kad mergina juo žavisi. Grįžti yra nesunku, nes dažna mergina tirpsta nuo malonių žodelyčių, neatskirdama kur tiesą, kur makaronai. Taip kad, daug šansų, kad jis grįžo pas tave kaip pas patogų, atsarginį variantą.
Cituoti
Atsakyti
2012.04.13 11:48 Nauja žinutė

Techno
Techno
Moderatorius
Maloni rašė:
Kaip suprantu, jis pats aiškiai įvardino, kad nori tik sekso su tavimi? Kodėl juo netikėti?

Būtent. Vyrai linkę išsireikšti tiesiai šviesiai ir ieškoti užslėptų prasmių išsireiškimuose neverta.
Cituoti
Atsakyti
2012.04.13 11:58 Nauja žinutė

KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
O kad po pusės metų paskambina koks ex, ypač toks su kuriuo nieko rimčiau neužsimezgė, ir pasiūlo susitikti, tai manau, kad daugeliui moterų yra taip buvę.
Cituoti
Atsakyti
2012.04.13 12:24 Nauja žinutė

JeanValjean
JeanValjean
Pradedantysis
ar gerai pasielgei? na jei tau irgi reikia tik sekso, tai gerai, jei kažko daugiau, tada negerai, toks būtų mano vertinimas..
Cituoti
Atsakyti
2012.04.13 12:37 Nauja žinutė

Dmx24
Dmx24
Meistras
Tai jei pasakė kas gali būti, tai taip ir yra, neieškokit užslėptų minčių Dar gražiai elgias, kad pasako, ko tikisi
Cituoti
Atsakyti
2012.04.13 15:12 Nauja žinutė

Mistique
Mistique
Meistras
Daznai vyrai svaigsta ir psisisvaigsta visko, atseit jiems del merginos net depresija, o paskui vel ta pati istorija : moteris- suzavejimas- seksas ir viso gero.
Cituoti
Atsakyti
2012.04.13 15:51 Nauja žinutė

Techno
Techno
Moderatorius
Mistique rašė:
Daznai vyrai svaigsta ir psisisvaigsta visko, atseit jiems del merginos net depresija, o paskui vel ta pati istorija : moteris- suzavejimas- seksas ir viso gero.

Na, jei moteris labiau žavi ant ausų kabinami makaronai, nei normalus bendravimas, tai nenuostabu, kad atsiranda tokių, kurie tuo pasinaudoja :)
Cituoti
Atsakyti
2012.04.13 16:26 Nauja žinutė

naujokas
naujokas
Pažengęs
kazkas rašė:

Aišku,kad jam tai tik geras seksas.Jeigu žmogui ką nors jauti tai galvoji apie jį nuolat,o ne kas puse metų.
Cituoti
Atsakyti
2012.04.13 17:11 Nauja žinutė

Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Tai vistiek jeigu geras tas jūsų seksas aš tai pasirašyčiau
Cituoti
Atsakyti
2012.04.13 17:13 Nauja žinutė

xArijus
xArijus
Meistras
Mistique rašė:

Taip, taip, moterys TIKRAI dėl vyrų nesvaigsta ir nedepresuoja :D
Cituoti
Atsakyti
2012.04.13 17:58 Nauja žinutė

atsimerkęs
atsimerkęs
Meistras
zmogus visame kame turetu buti lyg svarstykles kurios visados palaiko nuline riba. Jei protas atsiliko nuo jausmu, tai kas eina pro sali tas ir gali prispjaudyti tau i sirdi. Beto mintys kuria materija, puse metu greiciausia sedejai galvodavai apie ji, tai ir atejo jis pas tave.
Cituoti
Atsakyti
2012.04.13 22:12 Nauja žinutė

Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
patenkintas poreikis mylejimuisi daug duoda... jei ne tik tuo metu gera, jei kalbamasi, randama benru temu - visada gali but daugiau...

visiem reikia merginos, kuri elgtusi "teisingai" ju nuomone... pakoreaguotu kai reikia, sudrausmintu, apdovanotu.. padetu siekt savo tikslu... ir visas kitas sarasas...
Cituoti
Atsakyti
2012.04.17 00:02 Nauja žinutė

feja1
feja1
Naujokas
nesitikek,ko daugiau,jei aiskiai taip pasake,tai taip ir bus.paskui isimylesi irbus sunku ,jei jis vel dingtu
Cituoti
Atsakyti
2012.05.17 22:15 Nauja žinutė

ernyxos
ernyxos
Naujokas
Aš tai merginos to neversčiau to daryti, jei aš to norėčiau aš paklausčiau : Ar tu ieškai Vaikino dėl sekso? Jei taip tai pirmyn , ir gaunam ko norime.
Cituoti
Atsakyti
2013.03.19 01:24 Nauja žinutė

bandau
bandau
Naujokas
gryztama,. skaudu bet gryztama butent del to:sekso. tada jis tave galbut ir mylejo bet vyras liks vyru ir galbut, tik galbut tada jam patiko tas seksas is meiles,bet veliau jis issiskyres su ta panele pasiilgo kuniskos meiles ir zinodamas jog tu jam dar kazka jauti lyg tarpkito parase(su tikslu kuniskai pasitenkinti). cia yra daugumos vyru kvaila ir pavadinkim gyvuliska mastysena. aisku ne visi vyrai kiaules ir galbut jis tikrai surprato jog jam reikia taves ir gryzo pas tave. nei vienas is musu cia komentuojanciu nezinos kaip pas tave buvo istikro. galim parasyt tik savo nuomone. retkarciais tos mintys ir pasisakymai " as is taves noriu tik sekso" gali buti tik jo tikru jausmu blokados. kodel gi butent is visu draugiu jis turejo issirinkti tave,galbut todel kad visgi(tikekimes)dar jaucia kazka. bet tame mazai vilties taip kad reikia pradzioje isitikinti ko jis istikro nori. ar tikrai tik sekso ar jis tik toks pavirsutiniskas ir taip idomiai isreiskia savo jausmus(visokiu taigi buna )
Cituoti
Atsakyti
2013.04.22 22:24 Nauja žinutė

Discordia
Discordia
Meistras
Jei vyras sako, kad nori tik sekso - vadinasi jis nori TIK sekso
Cituoti
Atsakyti
2013.06.06 18:34 Nauja žinutė

Aura40
Aura40
Naujokas
svarbiausiai išsiaiškinti viską iš karto, kad nebūtų paskui ašarų, kas ko nori kokių santykių tikisi vyras ir kokių moteris, o tada jau žiūrėti požiūriai ir poreikiai sutampa ar ne... ir nuspręsti tęsti bendravimą ar geriau iškarto išsiskirti.
Cituoti
Atsakyti
2013.06.07 01:18 Nauja žinutė

Blussa
Blussa
Didmeistris
Aura40 rašė:svarbiausiai išsiaiškinti viską iš karto <...> ir nuspręsti tęsti bendravimą ar geriau iškarto išsiskirti.

Įsivaizduoju. Susipažįsta berniokas su mergina, tarkime kur kavinėje, autobuse, knygyne ar tiesiog gatvėje ir tuojau pat tiesiai šviesiai paklausia: "Tai bendrausime truputį, ar iš karto einam pasipisti?" Jaučiu, vietoje pysiaus blyną per snukį gautų akurat.

O gal yra kokie feromonai ar slapti ženklai, kas parodo, kas perskaito - ir visi laimingi ;)
Cituoti
Atsakyti
© 2006 – 2016 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai