Tema sukurta: 2012.06.19 20:55
1 2 3 Toliau Paskutinis
2012.06.19 20:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

Taurasis
Taurasis
Pradedantysis
Sveiki, nesuprantu, gaudavau pasalpa naslaicio 520lt ir siemet man jau baigesi nes baigiau mokykla, ir jai stosi kur toliau gausiu vel nuo rudens, bet man sake kad per vasara nueit i darbo birza ir turi man moketi 300lt atrodo pasakyti savo situacija ir .tt. ir man turi moketi 300lt per vasara kol istosiu toliau mokytis nuo rudens, bet ten nuejus jie nesupranta ko noriu , ir aiskina pirma karta apie tai girdintys ir .t. ir nesupranta kokie 300lt . ejau prie to ''vienas langelis'' tai nesuprantu, man nepriklauso jokie 300lt ? bet nejaugi socialine darbuotoja man meluotu? gal kas esat eje ir susitvarke sita reikala, kokiu dokumetu tiksliai reikia? aciu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.19 21:02 Nauja žinutė

Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Socialinė pašalpa 350Lt, stoji į biržą, ir susitvarkai socialiniam kiekvienam mieste jis yra. Ir gausi tuos 350Lt.
Cituoti
Atsakyti
2012.06.19 21:33 Nauja žinutė

Taurasis
Taurasis
Pradedantysis
tai ja ne darbo birzoi reik tvarkytis? tik istoti i darbo birza? kad as nuejau man pareiske kad nieko jie nezino ir ne cia esu, ir pirma karta girdi apiekazkokius 300
Cituoti
Atsakyti
2012.06.19 21:40 Nauja žinutė

Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Pirmą užsiregistruoji Darbo biržoje, po to keliauji į socialinį, ten susitvarkysi ir gausi.
Cituoti
Atsakyti
2012.06.19 21:47 Nauja žinutė

Taurasis
Taurasis
Pradedantysis
aa, o tai darbo birzoje uzsiregistruot man kaip paprastai taip del darbo? ar kaip?
Cituoti
Atsakyti
2012.06.19 21:53 Nauja žinutė

Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Užsiregistruoji kaip nedirbantis, ieškai darbo ir viskas.
Cituoti
Atsakyti
2012.06.19 21:59 Nauja žinutė

Taurasis
Taurasis
Pradedantysis
tikrai? bet kad man ta socialine darbuotoja sake nueit i darbo birza ir nieko nesake kad poto pas ja reiks eiti..
Cituoti
Atsakyti
2012.06.19 22:01 Nauja žinutė

Plusquetout
Plusquetout
Patyręs
As tai tavo vietoj neskubeciau, mano draugas ir gaudavo naslaicio pasalpa ir po 12 klasiu niekur jis nejo i jokias darbo birzas, as manau neimanoma vienu metu ir studijuoti ir stoveti darbo birzoj,pasidomek kad taip nebutu jog stovi darbo birzoj ir paskui kai istosi sakys nieko nemokesim nes forminaisi kaip niekur nesimokantis.
Cituoti
Atsakyti
2012.06.19 22:03 Nauja žinutė

Taurasis
Taurasis
Pradedantysis
bet man reikia per vasara pinigu , jeigu galiu gaut kodel man palikt valstybei? kaip istosiu mokyt gausiu tiek kiek reikia ir iseisiu is birzos, beje iskur tu zinai cia viska? cia HardIktis klausimas
Cituoti
Atsakyti
2012.06.19 22:03 Nauja žinutė

Dmx24
Dmx24
Meistras
tai vasarai forminsis kaip nedirbantis/nesimokantis, o rudenį dokumentus rinksis socialinei stipendijai (ar pašalpai..) kur 390Lt
Cituoti
Atsakyti
2012.06.19 22:05 Nauja žinutė

Taurasis
Taurasis
Pradedantysis
390? tai kad 520 gausiu kaip iki siol jeigu mokysiuos toliau iki 24 metu
Cituoti
Atsakyti
2012.06.19 22:05 Nauja žinutė

Plusquetout
Plusquetout
Patyręs
Taurasis rašė:

bet man reikia per vasara pinigu , jeigu galiu gaut kodel man palikt valstybei? kaip istosiu mokyt gausiu tiek kiek reikia ir iseisiu is birzos, beje iskur tu zinai cia viska? cia HardIktis klausimas

Supranti tau paskui rugseji pagal viska turet sumoketi uz tuos vasaros menesius, visada mano draugas kaip ir studijavo gaudavo jei neklystu iki liepos ir paskui rudeni kazkaip daugiau gaudavo
Cituoti
Atsakyti
2012.06.19 22:06 Nauja žinutė

Plusquetout
Plusquetout
Patyręs
Taurasis rašė:

390? tai kad 520 gausiu kaip iki siol jeigu mokysiuos toliau iki 24 metu

Cia gal kalba apie tuos kur skiria tam tikra mokymo istaiga.
Cituoti
Atsakyti
2012.06.19 22:09 Nauja žinutė

Taurasis
Taurasis
Pradedantysis
Plusquetout rašė:

Taurasis rašė:

Supranti tau paskui rugseji pagal viska turet sumoketi uz tuos vasaros menesius, visada mano draugas kaip ir studijavo gaudavo jei neklystu iki liepos ir paskui rudeni kazkaip daugiau gaudavo

ka? jai istosiu mokytis pvz i kolegija ar univera,turesiu sumoket tuos pinigus atgal? kas per nsm???? kodel tada skiria juos? cia tikrai tiesa,kas nors zinot? nesamone biski
Cituoti
Atsakyti
2012.06.19 22:09 Nauja žinutė

Dmx24
Dmx24
Meistras
Na jei netingi kniskis socialinės apsaugos ir darbo ministerijos puslapyje, ten labai daug įvairių situacijų ir aiškiai aprašytų yra..
www.socmin.lt
Cituoti
Atsakyti
2012.06.19 22:11 Nauja žinutė

Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Taurasis rašė:

Ne vienas taip darėm atsakymas.
Cituoti
Atsakyti
2012.06.19 22:14 Nauja žinutė

Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Ir pinigus gausi 3 mėnesius, po jų gali prasitęsti. Bet kadangi žadi studijuoti, tai gautum dar 2 mėnesius.
Cituoti
Atsakyti
2012.06.19 22:15 Nauja žinutė

Plusquetout
Plusquetout
Patyręs
Taurasis rašė:

Plusquetout rašė:

Taurasis rašė:

ka? jai istosiu mokytis pvz i kolegija ar univera,turesiu sumoket tuos pinigus atgal? kas per nsm???? kodel tada skiria juos? cia tikrai tiesa,kas nors zinot? nesamone biski

Turbut nesupratai. jis 1 kurse gaudavo iki liepos, nes skaitosi dar iki tada mokslo metai. paskui negaudavo, ir kai rudeni pristatydavo dokumentus kad studijuoja gaudavo ir uz rugseji ir uz ta menesi uz kuri vasara negaudavo. Ir neidavo jis i jokias darbo birzas. Tad kazkaip keista, kad tau liepe ten eiti, nes mokykloj tu iki liepos oficialiai mokaisi, kol negavai diplomo o jau rugpjuti buni pasirases sutarti su kolegija ar univeru...
Cituoti
Atsakyti
2012.06.19 22:18 Nauja žinutė

Taurasis
Taurasis
Pradedantysis
na as mokiausi profesine, vidurini baigiau pernai, o siemet liko profesija,todel man iki birzelio 25 galiojo tas ir uz birzeli gavau o daugiau nebe, ir liepe nueit i birza ir tipo gausiu 300lt o rugseji jai istosiu vel gausiu po 520, cia tiesa?
Cituoti
Atsakyti
2012.06.19 22:21 Nauja žinutė

hypnotize
hypnotize
Meistras
Taurasis rašė:

na as mokiausi profesine, vidurini baigiau pernai, o siemet liko profesija,todel man iki birzelio 25 galiojo tas ir uz birzeli gavau o daugiau nebe, ir liepe nueit i birza ir tipo gausiu 300lt o rugseji jai istosiu vel gausiu po 520, cia tiesa?

taip gausi tik reiks dokmuentus paduot kad neturi tevu
Cituoti
Atsakyti
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2016 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai