Tema sukurta: 2011.02.24 09:22
2011.02.24 09:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

Akiduobė
Akiduobė
Pažengęs
Baigiasi mano paso galiojimas, tad reikės jį pirmą kartą eiti keisti, todėl ir iškilo klausimas, į kurį man visi atsako skirtingai.
Jei mano pasas galioja iki kovo 10, ar būtinai turiu laukti tos dienos, ir tik tada eiti pasikeisti, ar galiu nueiti ir dabar? Vieni sako vienaip, kiti kitaip. Vis dėlto jį darys vistiek apie mėnesį, tad norėčiau mažesnį laiką būti be jokio dokumento.
Prie to paties - ar tiesa, kad dabar darantis pasą nebereikia atsinešti nuotraukų, jas padaro vietoje?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.24 09:31 Nauja žinutė

naglas
naglas
Pažengęs
As pasa keiciau kai jo galiojimas buvo pasibaiges jau puse metu. Taip foto padarys ten, vietoje. O per kiek laiko ji nori gaut priklauso kiek gali sumoket, tiksliai neatsimenu, bet man rods galima ir per viena darbo diena pasidaryt. Pasiziurek va cia http://www.dokumentai.lt/
Cituoti
Atsakyti
2011.02.24 09:54 Nauja žinutė

Empirio
Empirio
Didmeistris
Pasa-kortele gali pasidaryti bet kada, nuo galiojimo pabaigos, mano baigesi rugsejo menesi, o vakar nuejau i pasu poskyri, dave lapeli, nuejau i banka susimokejau, pasidariau paso kopija ir viskas, grizau, padare nuotrauka vietoi nueme pirsto anspaudis pasirasiau elektronini parasa ir atsiimt reikes po menesio, per 5d padaro kortele uz 70, per para uz 110lt, bendra tvarka 30 plius 2lt bankui (Swedbanke bent jau)
Cituoti
Atsakyti
2011.02.24 10:04 Nauja žinutė

Diliara
Diliara
Patyręs
Akiduobė rašė:

Baigiasi mano paso galiojimas, tad reikės jį pirmą kartą eiti keisti, todėl ir iškilo klausimas, į kurį man visi atsako skirtingai.

Jei mano pasas galioja iki kovo 10, ar būtinai turiu laukti tos dienos, ir tik tada eiti pasikeisti, ar galiu nueiti ir dabar? Vieni sako vienaip, kiti kitaip. Vis dėlto jį darys vistiek apie mėnesį, tad norėčiau mažesnį laiką būti be jokio dokumento.

Prie to paties - ar tiesa, kad dabar darantis pasą nebereikia atsinešti nuotraukų, jas padaro vietoje?

Jei nori notraukas atsinesi, jei ne, padaro vietoj, daug gur daro tampaciam kabinete, bet moket vistiek reikes, is seno albumo gal neiskirpsi?
Cituoti
Atsakyti
2011.02.24 10:05 Nauja žinutė

Empirio
Empirio
Didmeistris
Uz nuotraukas papildomai moket nereikia.
Cituoti
Atsakyti
2011.02.24 10:35 Nauja žinutė

naglas
naglas
Pažengęs
Diliara rašė:
Jei nori notraukas atsinesi, jei ne, padaro vietoj, daug gur daro tampaciam kabinete, bet moket vistiek reikes, is seno albumo gal neiskirpsi?

Jei nezinai tai patylek, nereikia uz foto moket.
Cituoti
Atsakyti
2011.02.24 13:41 Nauja žinutė

Protozauras
Protozauras
Patyręs
man buvo pasibaiges tai kol dare nauja negalejau jokiu veiksmu daryt bankuose valdiskose istaigose rode kad pasas pasibaiges. eik dabar nes paskiau bus kaip man
Cituoti
Atsakyti
2011.02.24 13:44 Nauja žinutė

skarele86
skarele86
Naujokas
teisingai rašo kodėl jei senai keitėt ir nežinote klaidinate žmones. Nereikia jokių nuotraukų ten vietoje jie paveiksluoja .padaro pirštu anspaudus pasirašai elert parašu.Tiesa jei nereikia skubaus padaro per mėnesį kartasi ir ankščiau .Aš jau kovo 3 einu pasiimti nuėjau keliom dienom akščiau pasidaryti nei buvo pasibaigęs laikas.Pirmiausia sumokįjau už pasą dabar jei ne skubos tvarka 150lt .dar reikia atnešti paso kopiją , o visą kitą jie svietoje daro patys. Pasipuoškite ir eikite drąsiai.
Cituoti
Atsakyti
2011.02.24 14:14 Nauja žinutė

Trinamanketa
Trinamanketa
Meistras
Akiduobė rašė:

Gali eiti šiandieną.
Cituoti
Atsakyti
2011.02.24 14:24 Nauja žinutė

Tina1965
Tina1965
Patyręs
Protozauras rašė:

man buvo pasibaiges tai kol dare nauja negalejau jokiu veiksmu daryt bankuose valdiskose istaigose rode kad pasas pasibaiges. eik dabar nes paskiau bus kaip man

As irgi manau, kad geriau apsimoka anksciau nueiti , kol nepasibaiges galiojimo laikas. Nes veliau gali susidurti su nenumatytomis problemomis, kaip cia ir rase Protozauras. Mano pacios paso galiojimo laikas baigsis pries Naujus Metus, bet , kadangi as dirbu uzsienyje, tai kai vasara grysiu atostogu, skubinsiuosi ji pasikeisti kuo greiciau. Nes kiek esu girdejusi, kai lieka puse metu iki paso galiojimo pabaigos, tai nebegali isvaziuoti i uzsieni. Ir nors man dar bus like puse metu iki galiojimo pabaigos, bet nori ar nenori , as busiu priversta ji kuo skubiau pasikeisti.
Cituoti
Atsakyti
2011.02.24 15:44 Nauja žinutė

JeanValjean
JeanValjean
Pradedantysis
man irgi teko kurį laiką gyventi be asmens tapatybės dokumento, taip sakant nelabai galėjau įrodyti kad aš esu aš
Cituoti
Atsakyti
© 2006 – 2016 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai