Tema sukurta: 2009.10.16 21:23
Pirmas Atgal 4 5 6 7 8 9 Toliau Paskutinis
2009.10.23 18:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

atsipūtusi
atsipūtusi
Didmeistris
Paracetamolis rašė:

pasisiausias, visazini , ar davei nors 1ct paciam forumui,o ne tam tikra prasme? Mokejai savo uzdirbtais pinigais? Jai mokejai,tada gali rekt:"o kodel neklauset musu" bet dabar taip nera tai ir buk patenkintas tuom ka gauni...dziaukites,kad dar gaunat sita foruma...

Tai vat džiaukis ir katutėmis plok, jei džiaugiesi...keistai skambi jau...Džiaugtis bet kuo, ką tik atkiša... Manau normalu, jei žmogus nori, kad jam būtų maloniau ir geriau. Tikrai, anie smailiukai buvo jaukūs, kaip piešti, o čia jau šablonas. Čia ne nauja, o sena...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.23 18:24 Nauja žinutė

Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Ne nu tu visai durnas jeigu nesupranti kaip internete uždirbami pinigai iš reklamos...

Aiškinu dar kartą: jei niekas forume nesilankytų, niekas čia nepirktų reklamos. jei niekas nepirktų reklamos, nebūtų pajamų iš forumo. Taigi čia LANKYTOJŲ dėka forumo savininkai pinigą uždirba.
Taigi mes visi čia besilankydami jiems uždirbam kur kas daugiau nei vieną centą.
Ir kai žmogus kiša naujoves, kurios pastoviems lankytojams NEPATINKA, jis rizikuoja prarasti tuos lankytojus, o su tais lankytojais ir pelną iš reklamos.
Ar dabar tau daėėėjo?
Cituoti
Atsakyti
2009.10.23 18:32 Nauja žinutė

niolika
niolika
Meistras
Paracetamolis rašė:

niolika, matai, lietuviams nepatinka lietuvos valdzia...ir ka dabar daryt? Nieko,yra kaip yra,o , kad verkiam,niekam is to lengviau nepasidaro nes visa tai nieko nepakeicia...

Va va, pagal šitą filosofiją visi lietuviai ir tyli, kai jiems ant galvos kone tiesiogine prasme dergiama...
Cituoti
Atsakyti
2009.10.23 18:40 Nauja žinutė

Paracetamolis
Paracetamolis
Meistras
na man atrodo tu toks pat durnius kaip ir as..tik matai as galvoju,kad tu durnesnis nes galvoji,kad tik cia tas mazas vienetas uzdirba viska...
Ir siais laikais tu gali su 100lankytoju padaryt ,kad atrodytu 1000...

Atsiputusi tai iseik , nesugrizk cia jai tau taip nepatinka...
Nes manau,kad su savo sitais kvailais kniaukimais nieko jus nepasieksit...ir tikrai nemanau,kad jus del kazkokiu netaip nupiestu smailu pasitrauksit is cia...na nebent jus totalus kvailiai..gyvenat principais..
Cituoti
Atsakyti
2009.10.23 18:44 Nauja žinutė

Paracetamolis
Paracetamolis
Meistras
niolika rašė:

Paracetamolis rašė:

niolika, matai, lietuviams nepatinka lietuvos valdzia...ir ka dabar daryt? Nieko,yra kaip yra,o , kad verkiam,niekam is to lengviau nepasidaro nes visa tai nieko nepakeicia...

Va va, pagal šitą filosofiją visi lietuviai ir tyli, kai jiems ant galvos kone tiesiogine prasme dergiama...

Matai,toks jau tas gyvenimas,niekur nuo to nepabegsi..o jai galvoji,kad gali tu tai pakeist,tada prasom,kandidatuokis ir keisk ,kad tai butu pastebeta...
Cituoti
Atsakyti
2009.10.23 18:45 Nauja žinutė

Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Tikras lietuvis - susitaikantis su viskuo, bijantis savo nuomonę pareikšt... pastoviai dejuojantis "nieko aš negaliu pakeist".
Bet kas juokingiausia, kad jis nurodinėja kitiems taip pat mąstyt
Cituoti
Atsakyti
2009.10.23 18:51 Nauja žinutė

atsipūtusi
atsipūtusi
Didmeistris
O tau, tablete, nieks komandos nedavė su žmonėm kalbėtis kaip su atmatomis. Tu nors pats gaudaisi ko čia kniauki? apie ką?
Nedaryk iš savęs pajuokos objekto...
Cituoti
Atsakyti
2009.10.23 19:06 Nauja žinutė

Paracetamolis
Paracetamolis
Meistras
matai siauseli,man tie nauji smailai patinka ir as uz, ir as tiesiog issakau savo nuomone, o jai tu nenori tai ir neklausyk..necituok, praleisk mane pro sali (kaip sakant,duok durniui kelia)o nezysk man i ausi kad as durnas ar ne..kad as aiskinu ar ne...as aiskinu tik tada,kai zmogus gyvena ant mano subines

Atsiputusi,o tau taip pat ta pati pasakau ka ir jam, beje, paro man mano zodzius kuriais as palaikiau tave ar kitus sioje diskusijoje atmatomis,o jai tamstos mastysena skirias nuo manosios,tai nereiskia,kad as jumis laikau atmatomis...ir pastebiu,kad jai tik kas netaip tai iskart cia atsiranda gudruoliu kurie tokie proto bokstai,kad padek Dieve...
Cituoti
Atsakyti
2009.10.23 19:26 Nauja žinutė

niolika
niolika
Meistras
Tu ne nuomonę išsakai, tu išvadini kitus mažvaikiais ir asilais, kai šie drįsta pareikšt kitokią nuomonę. Postų necituosiu, pats susirasi.
Cituoti
Atsakyti
2009.10.23 19:27 Nauja žinutė

niolika
niolika
Meistras
p.s.,

Paracetamolis rašė:

jai galvoji,kad gali tu tai pakeist,tada prasom,kandidatuokis ir keisk ,kad tai butu pastebeta...

Kur kandidatuotis? *čyz* Į forumo adminus?
Cituoti
Atsakyti
2009.10.23 20:37 Nauja žinutė

Paracetamolis
Paracetamolis
Meistras
niolika, na jai nemoki issiskaityt, tiek to....as tau neaiskinsiu apie asilu isvadinima nes poto vel kazkas leptels , kad as zmones laikau atmatomis....o zodis mazvaikis - tai kaip ir izeidimo formos zodis, o jis nuo zodzio junginios mazas vaikas truputeli skiriasi, nes mazas vaikas sakydamas zmogus nenori izeisti, o sakydamas mazvaikis cia jau yra kaip ir izeidimo formoje....

del kandidaturos.nzn, dzin man, kur nori ten stok, as pacitavau tavo posta.....
Cituoti
Atsakyti
2009.10.24 00:28 Nauja žinutė

Šypsenukė
Šypsenukė
Meistras
admin rašė:
Paracetamolis rašė:
adminas iskaudino forumiecius su nauju smailu pakeitimu,vaje,vaje...)
Toks jausmas,kad zmones ne diskutuot atejo,o i smailus ziuret..
Tas 500 butu normalu jai zmogus moketu naudotis ir naudotu pagal paskirti
Pagyvensim-pamatysim
O tie kas nervinasi del smailu: nesinervuokit, nes vaikai ryzi gims

Aciu uz palaikyma! Lygiai tos pacios nuomones kaip ir tu esi.
Visose draugas.lt skiltyse bus vienodos ikoneles! Pazintyse padarius apklausas, jos buvo ivardintos kaip labai geros, kad ju yra 500, tai isvis didelis pliusas, nes niekas kitur tiek pasiulyti negali.

Bet tu padarei tik apklausą apie pažinčių šypsenėles, o ne apie šias.. Tai padaryk normalią apklausą ir išsiaiškinsi..
Cituoti
Atsakyti
2009.10.24 19:21 Nauja žinutė

Paracetamolis
Paracetamolis
Meistras
sypsenuk, vaikuti, eik i baznycia, atlik ispazinti, pasimelsk kelis rozancius, gal dievulis pakoros ji ir jis atkeis atgal viska kaip buvo
Cituoti
Atsakyti
2009.10.24 20:32 Nauja žinutė

Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Paracetamolis rašė:

sypsenuk, vaikuti, eik i baznycia, atlik ispazinti, pasimelsk kelis rozancius, gal dievulis pakoros ji ir jis atkeis atgal viska kaip buvo

Ko tu čia kbinėjies?
Cituoti
Atsakyti
2009.10.24 20:40 Nauja žinutė

Paracetamolis
Paracetamolis
Meistras
as? as tiesiog pasiulau buda kuri galima pameginti, kad gyvenimas forume jai pasidarytu sviesesnis, o ko tu prisikabineji?
Cituoti
Atsakyti
2009.10.25 11:43 Nauja žinutė

KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
O šita šypsenėlė man tikrai patinka
Cituoti
Atsakyti
2009.10.26 11:58 Nauja žinutė

Rennais
Rennais
Moderatorius
Pasisiauses rašė:

Ko tu čia kbinėjies?

ne veltui gi sako, kad paracetamolis - sudinas vaistas. (cheeze) kepenims kenkia, pilkasias lasteles naikina, sirdi labai apkrauna... man atrodo, turim gera irodyma, kad visa tai - faktas (cheeze).
Cituoti
Atsakyti
2009.10.26 12:09 Nauja žinutė

Elara
Elara
Didmeistris
As zinau viena-gaidys cia o ne sypseneles :D Nes man ju visai nerodo :D Tik kad rasau is iprocio,o siaip-nei vienam poste man ju nerodo,ir neaisku ,kodel.Pykstu ziauriausiai. Rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cituoti
Atsakyti
2009.10.26 12:12 Nauja žinutė

Paracetamolis
Paracetamolis
Meistras
rennais, nebijai numirt besededamas forume?
Cituoti
Atsakyti
2009.10.26 14:18 Nauja žinutė

Rennais
Rennais
Moderatorius
Paracetamolis rašė:

rennais, nebijai numirt besededamas forume?

ne. o tu ?
Cituoti
Atsakyti
Pirmas Atgal 4 5 6 7 8 9 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2016 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai