Santrauka: Ivairus darbo pasiulymai
Tema sukurta: 2015.09.10 11:53
2015.09.10 11:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Audrius5
Audrius5
Naujokas
Sveiki, jei ieskote darbo internete, galbut rasite sau tinkama veikla e-darbas svetaineje. Nemazai ivairiu darbo pasiulymu, svetaine ir skelbimai nuolat atnaujinami
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.10 19:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
O kuri kompanija yra moki ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.10 19:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
O man labiau patinka oficialus darbas prie kompiuterio, negu toks šiaip sau uždarbiavimas internete - žymiai įdomiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.11 09:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Audrius5
Audrius5
Naujokas
bent jau hubpages yra 100% patikima. Mokant rasyt angliskai ir skyrus tam laiko galima uzsidirbt. Daugiausia is ten per menesi esu gaves 330 euru, tai jau kaip ir pinigai. Ir siaip ten smagu ir idomu tampa
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.11 10:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Audrius5
Audrius5
Naujokas
GnI rašė:

O man labiau patinka oficialus darbas prie kompiuterio, negu toks šiaip sau uždarbiavimas internete - žymiai įdomiau


Man tai labiausiai patinka oficialiam darbe prie kompiuterio uzdarbiauti dar ir neoficialiai aisku kad darbas internete nera alternatyva tikram darbui, tiesiog papildomai uzsidirbt galima
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.11 11:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
Tai, kad pagal tavo parašytas pajamas, aš žymiai daugiau uždirbsiu darydamas oficialų darbą, o ne švaistydamas laiką kur nors kitur. Plius, ką nors rašinėt, klikint, ar pan., yra nuobodu, o oficialus darbas bent jau įdomus.

Esu bandęs tų visokių "uždarbių internete" senais laikais - atsibosdavo per savaitę ir mesdavau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.11 11:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Audrius5
Audrius5
Naujokas
Tai as ka ir sakau. Jei turi oficialu darba prie kompo ir gali sau leist dirbt papildomai, tai kodel gi ne. Kad ir papildomi 100 ar 200 euru per menesi, tikrai nepakenks. Ir as nekalbu apie kazkoki klikinima uz kuriuos gauni centus ir svaistai laika. Yra rimtesniu ir idomesniu darbu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.11 11:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
Deja, bet man visi tavo nuorodoje išvardinti darbai yra neįdomūs ir nuobodūs. Tie 100-200 eurų ir, bendrai paėmus, mažiau negu minimumas. O veikti kas tau neįdomu, juolab už tokius grąšius, neapsimoka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.03.16 16:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Linalina123
Linalina123
Naujokas
Laba diena, mielieji, draugai,
šiuo metu pradėjome vykdyti naują programą, kuria siekiame tarptautinei įmonei pritraukti naujų talentų. Tad visus, kuriems yra aktualūs žemiau išvardinti punktai, kviečiu užpildyti apačioje prisegtą apklausą.
- Karjeros galimybės ?
- Konkurencingas atlyginimo paketas ?
- Darbas jaunatviškoje, skatinančioje tobulėti ir draugiškoje komandoje ?
- Nuolatiniai mokymai ?
- Premijos už gerus darbo rezultatus ?
- Įmonės patikimumas (turi filialus 25 šalyse ir 44,43 mlrd. eurų turto) ?
- Darbas su finansais, investicijomis, pardavimais ir projektų valdymu ?
- Na, ir kam aktualu - įmonės vakarėliai smile emoticon ?

http://goo.gl/forms/K1ppWIHlzp

Taip pat prašau pasidalinti šia apklausa su savo draugais, kuriems tai galėtų būti aktualu. Iš anksto dėkoju!
P.S. Apklausa galioja iki balandžio 5 dienos. Su atrinktais kandidatais susisieksieme artimiausiu metu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai